Szukasz oświetlenia do całego mieszkania lub domu? Umów się na wycenę

Skoro tu trafiłeś to znaczy że jesteś już na ostatniej prostej w często wielomiesięcznym remoncie lub kilkuletniej budowie. Masz już dość, i marzysz tylko o tym aby w końcu zamieszkać u siebie bez zwisających kabli z sufitu.

Pomożemy Ci w doborze idealnego oświetlenia, oraz doradzimy jak i gdzie warto umieścić lampę wiszącą, kinkiet czy oprawę schodową.

Nasi klienci w większości mają już pewien zarys jak chcieliby urządzić swój dom, mieszkanie czy lokal. Mają wybrane kolory ścian, dodatki czy też meble. Często posiłkują się różnymi stronami z gotowymi aranżacjami, gdzie niejednokrotnie ceny pojedynczej lampy przekraczają budżet na całe oświetlenie. 

Możemy i chcemy wyjść Ci na przeciw! Prześlij nam projekt czy wizualizację, a my znajdziemy dla Ciebie taką samą lampę lub podobną w bardzo atrakcyjnej cenie.

Znając Twój styl i zapotrzebowanie na światło będziemy w stanie pomóc Ci przesyłając lub pokazując u nas w salonie rozwiązania które naszym zdaniem idealnie dopasują się do Twoich potrzeb. Nasz świat to oświetlenie, lubimy to co robimy, śledzimy najnowsze trendy, jeździmy na targi branżowe, rozmawiamy z architektami oraz wykonawcami - to dlatego znamy rynek oświetlenia, a większość lamp z katalogów widzieliśmy na żywo lub mając doświadczenia z producentami możemy powiedzieć Ci jak są wykonane, jak wychodzą dane kolory (bo jak zapewne wiesz kolor biały to około 8 podstawowych odmian) 

Jeżeli nie masz pomysłu, to również zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego lub przeglądnięcia naszej oferty online. Poznamy Twoje gusta, a gdy już będziemy wiedzieć coś więcej o Twoich preferencjach to wtedy pokażemy Ci najciekawsze modele

Będziesz mógł obejrzeć katalogi w wersji papierowej, a my podzielimy się z Tobą naszą wiedzą którą zdobywaliśmy przez czas trwania naszej działalności oraz doświadczeniami które wynieśliśmy podczas wybierania lamp na naszą ekspozycję. 

Do każdej wyceny/propozycji podchodzimy indywidualnie, dlatego też musisz nam dać trochę czasu na kompleksową obsługę, przeanalizowanie Twoich potrzeb. W przeciągu około dwóch dni prześlemy Ci propozycję. W przypadku klientów internetowych jak i stacjonarnych dla których mamy przygotować indywidualną propozycję lamp (wybór lamp, warianty, dobór żarówek etc) pobieramy opłatę 200 zł, którą można oczywiście wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Jeżeli posiadasz rysunek techniczny lub jesteś w stanie go zrobić to również bardzo prosimy o jego przesłanie. Zupełnie inną lampę można zastosować nad stołem w 10m2 pomieszczeniu, a zupełnie inną w pomieszczeniu 25m2 lub większym.

Sama wycena modeli wybranych z naszej oferty jest oczywiście darmowa gdyż wykonanie jej to dosłownie chwila. 

Leave a Comment

Twój adres email nie będzie widoczny.