Eglo Connect AWOX

Lampy oraz żarówki typu Philips hue znajdują uznanie w coraz to szerszym gronie użytkowników. Dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów prezentujemy Państwu nowatorskie rozwiązanie firmy Eglo.

Ten największy na chwilę obecną producent oświetlenia domowego opracował nowatorskie rozwiązanie – całą gamę żarówek oraz lamp sterowanych za pomocą bluetootha. Za pomocą tego systemu możemy obsługiwać żarówki oraz lampy z technologią connect, smartphonem lub tabletem bez konieczności dokupywania mostka ani innych urządzeń, co sprawia, że sporo oszczędzamy zarówno przy samym zakupie jak i późniejszej eksploatacji. Odpadają nam również problemy natury technicznej z wieloma urządzeniami działającymi na tych samych częstotliwościach. Systemem można sterować również za pomocą pilota, który kupujemy oddzielnie (nie jest to jednak element niezbędny do pełni korzystania z możliwości Eglo Connect).

Żarówki Eglo connect dzięki zastosowanej technologi dają nam możliwość dowolnego wyboru koloru oraz jednego z wielu już przygotowanych efektów. Mamy również możliwość wyboru między światłem ciepłym, neutralnym i zimnym. Nasz filmik pozwoli Państwu zapoznać się z możliwościami tego rozwiązania.

Leave a Comment

Twój adres email nie będzie widoczny.