Kiedy kilka lat temu zajęliśmy się sprzedażą oświetlenia dekoracyjnego myśleliśmy, że działalność ta będzie miała wyłącznie charakter dodatkowy, pozwalający nam na pracę z produktami, które nas pasjonują. Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko nasza firma tak prężnie się rozwinie, a my ze swoją ofertą trafimy do tak wielu klientów i ich domów czy mieszkań.

Nie spoczywamy jednak na laurach. Nieustannie się rozwijamy, nawiązujemy ścisłą współpracę z nowymi producentami oświetlenia, dbamy o atrakcyjność i aktualność naszej oferty, tak abyś mógł znaleźć w naszym sklepie internetowym to czego potrzebujesz. Pragniemy aby ta strona była miejscem pełnym ciekawych i inspirujących pomysłów, gdzie znajdziesz wymarzone oświetlenie do swojego domu, ogrodu, czy pod zaplanowaną inwestycję.

Dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym, dołączysz do grona Klientów, dzięki którym nasze przedsięwzięcie ma szanse się prężnie rozwijać. Wiemy, że gdyby nie grupa zadowolonych odbiorców nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy obecnie - nie działalibyśmy z sukcesami na polskim jak i europejskim rynku e-commerce. Dlatego też zdajemy sobie sprawę, że to właśnie Ty jesteś najważniejszy, i gdyby nie Ty jak i Twoi poprzednicy nic by nam się nie udało!

Z tego też względu gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia, wsparcie przed jak i po sprzedażowe oraz jasne i przejrzyste zasady postępowania w przypadku ewentualnych zwrotów czy reklamacji. Dołożymy wszelkich starań abyś dobrze wspominał zakupy w naszym sklepie i chętnie do nas wrócił ponownie.

Tych z Was, którzy chcieliby przed zakupem zobaczyć lampę "na żywo" zapraszamy serdecznie do naszego Salonu Oświetlenia XLAMP w Tychach przy ul. Dąbrowskiego 95, gdzie zaprezentowaliśmy naszym zdaniem najciekawsze produktu z naszej oferty. Jest to również miejsce idealne dla niezdecydowanych - nasz wykwalifikowany personel z pewnością pomoże Wam w wyborze odpowiedniego oświetlenia, spełniającego Wasze wymagania zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym.

                                                                                                                                       Życzymy udanych zakupów

                                                                                                                                                zespół Xlamp