Jesteś architektem wnętrz lub prowadzisz firmę remontowo - budowalaną?

Szukasz sprawdzonej firmy do realizacji swojego przedsięwzięcia? A może Twój klient szuka tańszej wersji zaproponowanych rozwiązań oświetleniowych?

Nasz zgrany zespół pomoże Ci w doborze idealnego oświetlenia.

Często spotykamy się z sytuacją gdy użyte w projekcie oświetlenie przekracza możliwości inwestora lub jest chwilo niedostępne, wtedy możemy zasugerować zmianę opraw, na takie które nie przekraczają budżetu lub mają szybkie czasy realizacji. 

Dzięki naszej pozycji na rynku oraz długotrwałym relacjom z wieloma producentami jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze warunki handlowe oraz logistyczne.

Zaufały nam tysiące klientów indywidualnych oraz setki firm. W swojej karierze obsłużyliśmy ponad 1000 inwestycji zarówno prywatnych jak i spółek notowanych na giełdach. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, nie lubimy utartych schematów. Każdy projekt jest inny, każdy klient ma inne potrzeby dlatego też nie możemy zamykać się na jednego lub dwóch producentów. W naszej ofercie znajdują się lampy z każdego przedziału cenowego - od 10 zł do 35000 zł. W chwili obecnej na naszej stronie internetowej znajduje się przeszło 20000 modeli, drugie tyle dostępnych na zapytanie. Dlatego też nie boimy się żadnego wyzwania.

Masz jakieś pytania? Może inwestor zbiera oferty aby podliczyć budżet lub chcesz wycenić projekt? Napisz do nas.

Praktykujemy kilka wariantów współpracy, na pewno dojdziemy do satysfakcjonujących obie strony rozwiązań. Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy. Nasi kontrahenci z Tychów, Katowic, Gliwic, Sosnowca, Bielska-Białej, Mikołowa, Zabrza, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej oraz innych miejscowości w okolicach Tychów często praktykują również odsyłanie klientów wprost do naszego salonu oświetlenia xlamp.pl . Pozwala to na doprecyzowanie zapotrzebowania inwestora na światło.

Prowadzisz swoją firmę / biuro poza Śląskiem? Wtedy najwygodniej dla wszystkich jest kontaktować się drogą email'ową. Nie ma żadnego problemu z realizacją zamówień nawet na znaczne odległości. Obsługiwaliśmy duże inwestycje w Niemczech, Holandii, Francji, Chorwacji, Czechach oraz na Węgrzech, dlatego też nie boimy się obsługiwać klientów zagranicznych. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami:

wspolpraca@xlamp.pl

Poprzedni wpis |