Sprawdź czy lampa będzie pasowała do Twojego wnętrza bez konieczności wychodzenia z domu, czy nawet rozkładania drabiny.

Razem z firmą polskim producentem oświetlenia firmą Milagro przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo funkcjonalne oraz proste w obsłudze rozwiązanie. Wystarczy że wejdziesz na stronę - xlamp.pl wirtualny projektant - i w prosty sposób dopasujesz lampę idealną dla Ciebie.

Aby rozpocząć pracę w wirtualnym projektancie wystarczy telefon, tablet lub komputer. Całość odbywa się na naszym serwerze bez konieczności pobierania i instalowania żadnej aplikacji.

Poniżej w czterech krokach opisany jest sposób działania wirtualnego kreatora wnętrz. Wszystko intuicyjne. wystarczy podążać za wskazówkami lub przeczytać poniższą instrukcję.

Przygotowaliśmy również film wideo, który znajduje się na dole strony.

krok pierwszy:

Zrób zdjęcie telefonem lub aparatem fotograficznym - najlepiej i najłatwiej projektuje się przy użyciu komputera (większy ekran).

krok drugi:

retusz zdjęcia - jeśli na Twoim zdjęciu znajduje się inna lampa lub kinkiet lub chcesz pozbyć się jakiegoś elementu (zegar, ozdoba ścienna) w tym kroku możesz w prosty sposób pozbyć się niechcianej dekoracji. Wystarczy że dobierzesz kolor pędzla najbliższy kolorowi sufitu / ściany uzyskasz wtedy najlepszy efekt końcowy.


krok trzeci:

Wybierz rodzaj lampy. Do wyboru masz główne kategorie: Lampy wiszące, lampy sufitowe, żyrandole, lampy dziecięce, kinkiety, plafony, lampy stojące (podłogowe), lampy stołowe. W każdej z kategorii znajdują się modele lamp które dostępne są do umieszczenia w Twoim projekcie. Nasza wskazówka - pamiętaj o proporcjach lampy. Aplikacja dobiera wielkość lampy na podstawie szerokości pokoju, dlatego warto to skontrolować i w razie konieczności poprawić ją indywidualnie.

krok czwarty:

Najprzyjemniejszy element całego wirtualnego kreatora wnętrz. Po skończonej pracy możesz zapisać swoje dzieło zarówno na swoim komputerze / telefonie jak i podzielić się w mediach społecznościowych.

Masz jeszcze jakieś pytania, a może któryś z kroków jest dla Ciebie nie jasny? Przygotowaliśmy dla Ciebie film wideo pokazujący co, gdzie i jak.

Wystarczy że klikniesz w grafikę filmu a zostaniesz przekierowany na platformę youtube, gdzie wyświetli Ci się pokazowy film.

Poprzedni wpis|następny wpis