Filtruj według

Cena

Cena

  • 61,00 zł - 3 083,00 zł

Producent

Producent

Mat. oprawy

Mat. oprawy

Mat. klosza

Mat. klosza

Kolor klosza

Kolor klosza

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Źródło światła w zestawie

Źródło światła w zestawie

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

trzonek-Gwint

trzonek-Gwint

Lampy podłogowe

Aktywne filtry

Lampa podłogowa jest niezastąpionym elementem doświetlającym pomieszczenie. Szczególnie wskazane jest jej zastosowanie w salonie, czyli pokoju, w którym spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia, gdzie nie tylko stanowić będzie praktyczny element doświetlający, ale również znacznie może wpłynąć na całokształt wystroju wnętrza.

Po całodziennym zmęczeniu, gdy w końcu masz chwilę dla siebie i możesz wygodnie rozsiąść się na swojej kanapie w salonie, nie koniecznie czujesz potrzebę zapalania górnego oświetlenia sufitowego. W takich sytuacjach świetnie sprawdzi się lampa podłogowa. 

Dzięki szerokiej ofercie lamp podłogowych w naszym sklepie, z pewnością znajdziesz taką, która odpowiadać będzie Twoim oczekiwaniom. 

Jeżeli chcesz aby lampa podłogowa stanowiła wyraźny element dekoracyjny Twojego salonu, świetnym wyborem będzie lampa podłogowa na trójnogu. Taka lampa, dzięki swej dość masywnej konstrukcji z pewnością niepozostanie niezauważona. Bardzo eleganckim rozwiązaniem są również tzw. lampy łukowe, posiadające, jak sama nazwa wskazuje wygięty w formie łuku stelaż. Są to również lampy zazwyczaj o dość masywnej konstrukcji, a ich podstawa jest bardzo ciężka. Najczęściej podstawę tego rodzaju lampy wsuwamy pod kanapę, a ramię lampy - wygięte w formie łuku - wychodzi zza niej, dzięki czemu możemy ją ustawić tak, by światło z klosza, który w tego rodzaju oświetleniu zazwyczaj skierowany jest ku dołowi, padało wprost np. na stolik kawowy.

Jeżeli natomiast szukasz lampy podłogowej, przy której dobrze by Ci się czytało, świetnie sprawdzą się lampy z regulowanym ramieniem, bądź takie z dodatkowym źródłem światła. Dzięki takiemu rozwiązaniu skierujesz światło lampy dokładnie tam gdzie chcesz, a więc na strony Twojej ulubionej książki czy gazety.

Lampy podłogowe