Kinkiety do pokoju dziecięcego

Jest 76 produktów.

Pokazano %od%-%do% z 76 pozycji

Aktywne filtry

Pokój dziecięcy, jak każde inne pomieszczenie w Twoim domu czy mieszkaniu, wymaga zastosowania w nim odpowiedniego oświetlenia. Nie inaczej jest z doborem lampy ściennej.

Oczywiście możesz w pokoju swojej pociechy zastosować zwykły kinkiet, niczym nie różniący się od lamp wykorzystywanych w innych pomieszczeniach, ale możesz też pomyśleć o montażu oświetlenia z ciekawym motywem, który zainteresuje Twoje dziecko i przyczyni się do tego, że będzie się ono czuło komfortowo w swoim pokoju.

W naszej ofercie znajdziesz wiele kinkietów, które na pewno spodobają się Twojemu dziecku - mogą to być lampki z motywem z ulubionej bajki czy filmu, albo z wizerunkiem jakiegoś zwierzątka (pieska, kotka, sowy, lwa etc.), albo kinkiety z zaznaczonym wyraźnym elementem geometrycznym i graficznym.

Kinkiet do pokoju dziecięcego może pełnić różne funkcje - jeżeli chcesz aby dawał dużo światła i doświetlał całe pomieszczenie, polecamy Ci kinkiety z tkaninowymi abażurkami. Jeżeli ma to być lampka do czytania, to dobrze sprawdzą się wszelkiego rodzaju reflektorki z ruchomą główką / kloszem. Jeżeli natomiast Twoje dziecko ma problem z zaśnięciem, gdy w pokoju ma wyłączone światło i chciałbyś wybrać dla niego lampkę, która ma się świecić całą noc, polecamy Ci lampki na baterie przyklejane do ściany.

Wybór odpowiedniego wzoru zależy już tylko od Ciebie i Twojej pociechy:)

Kinkiety do pokoju dziecięcego