Kinkiety do łazienki

Jest 184 produktów.

Pokazano %od%-%do% z 184 pozycji

Aktywne filtry

Kinkiet łazienkowy to bardzo istotny element oświetlenia, o którym nie powinno się zapominać w żadnej aranżacji

Łazienka to pomieszczenie, w którym dobrze jest zadbać o wybór odpowiedniego oświetlenia ściennego. Szczególnie istotne jest prawidłowe doświetlenie lustra, co ma istotny wpływ na Twój komfort przy wykonywaniu codziennego makijażu czy goleniu się.



Świetnie sprawdzą się w tym przypadku podłużne kinkiety łazienkowe nad lustro.

W XLAMP znajdziesz szeroki wybór oświetlenia tego rodzaju, w wielu kształtach, kolorach, barwach światła i rozmiarach. Ostatnimi czasy najpopularniejszym rozwiązaniem są filigranowe lampy LED nad lustro, w formie prostokątnej listwy, dopasowane swym rozmiarem do całej szerokości lustra. Taka lampa pasuje praktycznie do każdej łazienki, niezależnie od tego czy jej design jest nowoczesny czy raczej klasyczny.



W XLAMP znajdziesz kinkiety do łazienki topowych producentów, wyselekcjonowane według odpowiednich kryteriów - staranności wykonania, podwyższonej odporności na wodę oraz odpowiedniej ilości emitowanego światła.

Gdy z różnych względów nie możesz sobie pozwolić na montaż lampy nad lustrem - albo nie pozwala Ci na to poprowadzona już instalacja elektryczna, albo też poprzez umieszczenie w łazience lampy ściennej chcesz doświetlić nie tylko lustro ale także pozostałą część pomieszczenia, idealnie sprawdzą się wówczas kinkiety ze szklanymi kloszami skierowanymi ku górze lub nowoczesne lampy ścienne LED z ruchomą główką / kloszem.

Wybierając jakikolwiek kinkiet do łazienki, pamiętaj by zwrócić uwagę na to czy posiada on podwyższoną klasę szczelności (min. IP44) - pozwoli Ci to na swobodny montaż oświetlenia bez obawy o to, co stanie się w przypadku kontaktu lampy z wodą. Podwyższona klasa szczelności zapewni Ci przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania produktu.

Kinkiety do łazienki