Kinkiety do łazienki

Jest 210 produktów.

Pokazano %od%-%do% z 210 pozycji

Aktywne filtry

Łazienka to pomieszczenie, w którym dobrze jest zadbać o wybór odpowiedniego oświetlenia ściennego. Szczególnie istotne jest prawidłowe doświetlenie lustra, co ma istotny wpływ na Twój komfort przy wykonywaniu codziennego makijażu czy goleniu się.

Świetnie sprawdzą się w tym przypadku podłużne kinkiety łazienkowe nad lustro. W XLAMP znajdziesz szeroki wybór oświetlenia tego rodzaju, w wielu kształtach, kolorach, barwach światła i rozmiarach. Ostatnimi czasy najpopularniejszym rozwiązaniem są filigranowe lampy LED nad lustro, w formie prostokątnej listwy, dopasowane swym rozmiarem do całej szerokości lustra. Taka lampa pasuje praktycznie do każdej łazienki, niezależnie od tego czy jej design jest nowoczesny czy raczej klasyczny.

Czasem jednak, z różnych względów nie możesz sobie pozwolić na montaż lampy nad lustrem - albo nie pozwala Ci na to poprowadzona już instalacja elektryczna, albo też poprzez umieszczenie w łazience lampy ściennej chcesz doświetlić nie tylko lustro ale także pozostałą część pomieszczenia. W takim przypadku idealnie sprawdzą się kinkiety ze szklanymi kloszami skierowanymi ku górze lub nowoczesne lampy ścienne LED z ruchomą główką / kloszem.

Wybierając jakąkolwiek lampę do łazienki, pamiętaj by zwrócić uwagę na to czy posiada ona podwyższoną klasę szczelności (IP)

Kinkiety do łazienki