Filtruj według

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 1 650,00 zł

Producent

Producent

Mat. oprawy

Mat. oprawy

Mat. klosza

Mat. klosza

Kolor klosza

Kolor klosza

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Źródło światła w zestawie

Źródło światła w zestawie

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

trzonek-Gwint

trzonek-Gwint

Kinkiety do łazienki

Aktywne filtry

Kinkiet łazienkowy to bardzo istotny element oświetlenia, o którym nie powinno się zapominać w żadnej aranżacji

Łazienka to pomieszczenie, w którym dobrze jest zadbać o wybór odpowiedniego oświetlenia ściennego. Szczególnie istotne jest prawidłowe doświetlenie lustra, co ma istotny wpływ na Twój komfort przy wykonywaniu codziennego makijażu czy goleniu się.Świetnie sprawdzą się w tym przypadku podłużne kinkiety łazienkowe nad lustro.

W XLAMP znajdziesz szeroki wybór oświetlenia tego rodzaju, w wielu kształtach, kolorach, barwach światła i rozmiarach. Ostatnimi czasy najpopularniejszym rozwiązaniem są filigranowe lampy LED nad lustro, w formie prostokątnej listwy, dopasowane swym rozmiarem do całej szerokości lustra. Taka lampa pasuje praktycznie do każdej łazienki, niezależnie od tego czy jej design jest nowoczesny czy raczej klasyczny.W XLAMP znajdziesz kinkiety do łazienki topowych producentów, wyselekcjonowane według odpowiednich kryteriów - staranności wykonania, podwyższonej odporności na wodę oraz odpowiedniej ilości emitowanego światła.

Gdy z różnych względów nie możesz sobie pozwolić na montaż lampy nad lustrem - albo nie pozwala Ci na to poprowadzona już instalacja elektryczna, albo też poprzez umieszczenie w łazience lampy ściennej chcesz doświetlić nie tylko lustro ale także pozostałą część pomieszczenia, idealnie sprawdzą się wówczas kinkiety ze szklanymi kloszami skierowanymi ku górze lub nowoczesne lampy ścienne LED z ruchomą główką / kloszem.

Wybierając jakikolwiek kinkiet do łazienki, pamiętaj by zwrócić uwagę na to czy posiada on podwyższoną klasę szczelności (min. IP44) - pozwoli Ci to na swobodny montaż oświetlenia bez obawy o to, co stanie się w przypadku kontaktu lampy z wodą. Podwyższona klasa szczelności zapewni Ci przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania produktu.

Kinkiety do łazienki