Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 1 739,00 zł

Producent

Producent

Mat. oprawy

Mat. oprawy

Mat. klosza

Mat. klosza

Kolor klosza

Kolor klosza

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Źródło światła w zestawie

Źródło światła w zestawie

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

trzonek-Gwint

trzonek-Gwint

Kinkiety

Aktywne filtry

Kinkiety to nie tylko uzupełnienie głównego oświetlenia w pokoju, to również istotny element aranżacji wnętrza podkreślający jego piękno. Ten rodzaj lamp świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – zarówno w salonie jako element służący wsparciu oświetlenia górnego, w sypialni jako lampka nocna, czy jako ciekawe dopełnienie przedpokoju, holu lub korytarza.

W XLAMP znajdziesz kinkiety w każdym stylu – klasycznym, nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim etc., w niezliczonej ilości kształtów, kolorów i materiałów wykonania, takie które nadadzą wnętrzu intymności lub zapewnią dużą ilość światła. 

Przy wyborze odpowiedniej dla Ciebie lampy ściennej pomocne będzie określenie jaką funkcję ma ona pełnić. Jeżeli zadaniem kinkietu będzie dość mocne doświetlenie pomieszczenia dobrym wyborem będzie lampa w formie reflektorka z ruchomym kloszem – wówczas masz możliwość skierowania światła w pożądane przez Ciebie miejsce – lub lampa wykończona szkłem bądź kryształem. Jeżeli natomiast chcesz subtelniej doświetlić pokój idealnym rozwiązaniem będzie lampa z tkaninowym abażurem, bądź taka o konstrukcji bardziej zabudowanej, dająca światło w kierunku góra – dół. W sypialni z kolei sprawdzi się lampa ścienna na wysięgniku, bądź kinkiet wyposażony w dodatkowy regulowany wężyk LED-owy, dobrze doświetlający czytaną w łóżku książkę lub gazetę.

Kinkiety