Lampy sufitowe do pokoju dziecięcego

Aktywne filtry

Pokój Twojego dziecka to miejsce, w którym powinno się ono czuć przede wszystkim komfortowo i bezpiecznie. To także miejsce, w którym zabawa i codzienna aktywność powinna być przyjemnością. Z tego też względu warto zadbać o dobre samopoczucie młodego człowieka, zapewniając mu dobre oświetlenie w trakcie przebywania w jego królestwie.

Pamiętaj, że lampa sufitowa do pokoju chłopca czy dziewczynki ma podobać się przede wszystkim głównemu zainteresowanemu - czyli dziecku. Warto więc wybrać lampę z motywem z jego ulubionej bajki, czy z motywem ulubionego zwierzątka, albo oświetlenie sufitowe w jego ulubionym kolorze. Twoim zadaniem natomiast, jest zadbanie o to, aby dostosować wymagania estetyczne dziecka to aspektu praktycznego, tj. by wybrać lampę, która zapewni odpowiednią ilość światła w pomieszczeniu. Ważne jest również podjęcie decyzji co do tego, czy decydujesz się na wybór lampy wiszącej czy przysufitowej.

W większych pokojach dziecięcych świetnie sprawdzą się lampy wiszące. Ważne jednak by nie były one wykonane ze szklanych elementów, aby podczas intensywnej zabawy Twojej pociechy - na przykład gry w piłkę w pokoju :) - nie wydarzyło się nic złego. Idealnym rozwiązaniem będą w takim przypadku dziecięce żyrandole o metalowej konstrukcji przyozdobione na przykład tkaninowymi abażurkami.

Gdy królestwo Twojego dziecka jest nieco mniejsze ciekawym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju spoty i reflektorki w intensywnych kolorach, z opcją ustawienia kierunku padania światła, bądź plafony z dziecięcym motywem.

W XLAMP z pewnością znajdziesz lampę sufitową do pokoju dziecięcego, która spełni oczekiwania zarówno Twojego dziecka jak i Twoje. 

Lampy sufitowe do pokoju dziecięcego