Filtruj według

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 1 120,00 zł

Producent

Producent

Mat. oprawy

Mat. oprawy

Mat. klosza

Mat. klosza

Kolor klosza

Kolor klosza

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Źródło światła w zestawie

Źródło światła w zestawie

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

trzonek-Gwint

trzonek-Gwint

Oprawy podtynkowe

Aktywne filtry

Oprawy podtynkowe to oświetlenie sufitowe bardzo często stosowane w kuchni, łazience, przedpokoju czy korytarzu, bądź jako oświetlenie wspomagające główną lampę w salonie czy sypialni, bądź będące jego alternatywą. Panele LED z kolei to świetne rozwiązanie oświetlające biuro, gabinet, czy powierzchnię usługową. To wciąż bardzo popularny element dekoracyjny montowany w podwieszanych sufitach. Oczka stropowe, czy panele LED idealnie wtapiają się w montowaną powierzchnię i mimo swej subtelności doskonale oświetlają określoną powierzchnię.

W naszej ofercie znajdziesz oczka do montażu podtynkowego z wymiennym źródłem światła lub z wbudowanym modułem LED, z regulacją kąta padania światła, bądź takie z zamontowanym na stałe elementem świetlnym, dające światło kierunkowe, jednopunktowe lub wielopunktowe. Dostępne są one w kształcie okrągłym jak i kwadratowym w różnych wariantach kolorystycznych, rozmiarach i materiałach wykonania.

Wybierając oprawę podtynkową z wbudowanym modułem LED zwróć uwagę na to jaką ma barwę światła - do wypoczynku najczęściej stosuje się ciepłą barwę od 2200 - 3300K, z kolei jeżeli chcemy oświetlić pomieszczenie, w którym pracujemy idealnie sprawdzi się barwa neutralna (ok 4000K)

Oprawy podtynkowe