Filtruj według

Cena

Cena

  • 14,00 zł - 6 785,00 zł

Producent

Producent

Mat. oprawy

Mat. oprawy

Mat. klosza

Mat. klosza

Kolor klosza

Kolor klosza

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Źródło światła w zestawie

Źródło światła w zestawie

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

trzonek-Gwint

trzonek-Gwint

Plafony

Aktywne filtry

Plafony to lampy sufitowe o prostej formie, przylegające do sufitu. Z tego też względu jest to rodzaj oświetlenia, który świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka albo przedpokój.

Szukając odpowiedniego plafonu zwróć uwagę przede wszystkim na jego rozmiar - ważne by plafon nie był zbyt mały i "nie zgubił się" we wnętrzu oraz by nie był zbyt duży i tym samym wnętrza nie przytłoczył. Przy wyborze odpowiedniego rozmiaru pomocne jest wycięcie kształtu lampy w kartonie i przyłożenie go do sufitu - brzmi banalnie ale na prawdę się sprawdza! W ten sposób z pewnością unikniesz ewentualnych rozczarowań z powodu nieodpowiedniego dostosowania gabarytów lampy.

W drugiej kolejności zwróć uwagę na materiał wykonania plafonu, bowiem w zależności od tego, do jakiego rodzaju pomieszczenia lampy szukasz, rodzaj zastosowanych w plafonie materiałów może mieć bardzo istotne znaczenie. W ten oto sposób do pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka nie wybieraj raczej lamp tkaninowych, gdyż w przyszłości możesz mieć trudności z ich wyczyszczeniem. Świetnie za to sprawdzą się w takich pomieszczeniach plafony ze szklanymi kloszami bądź takimi wykonanymi z tworzywa.

Trzeci etap doboru odpowiedniego dla Ciebie plafonu jest już etapem najprzyjemniejszym - wybierz lampę, która Ci się podoba:) 

Dla ułatwienia wyszukiwania skorzystaj z filtrów widocznych na stronie kategorii.

Plafony