Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 19 496,00 zł

Producent

Producent

Mat. oprawy

Mat. oprawy

Mat. klosza

Mat. klosza

Kolor klosza

Kolor klosza

Kolor oprawy

Kolor oprawy

Źródło światła w zestawie

Źródło światła w zestawie

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

trzonek-Gwint

trzonek-Gwint

Lampy sufitowe

Aktywne filtry

Lampy sufitowe to nieodłączny element wystroju wnętrza, który w każdym pomieszczeniu znajdzie swoje zastosowanie– nie bez przyczyny też jest to najczęściej kupowany rodzaj oświetlenia domowego. Dzięki szerokiej gamie produktów tego typu możesz z łatwością wybrać oświetlenie odpowiadające Twoim potrzebom takim jak odpowiedni design, materiał wykonania, funkcjonalność czy cena. Przed wyborem odpowiedniego oświetlenia powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie jakie zadanie ma spełniać dana lampa – czy ma ona pełnić rolę głównego źródła światła w pokoju, czy też ma mieć charakter oświetlenia akcentowego i podkreślić wybraną przestrzeń w pomieszczeniu, np. stół lub wyspę w kuchni.

Jeżeli szukasz lampy, której zadaniem jest oświetlenie większej przestrzeni idealnie sprawdzą się lampy wiszące i przysufitowe ze szklanymi lub tkaninowymi kloszami, bądź lampy z wbudowanymi modułami LED. Do oświetlenia akcentowego idealne natomiast będą lampy z metalowymi kloszami dające światło punktowe. Popularnym rozwiązaniem pełniącym funkcję dodatkowego oświetlenia pomieszczeń są lampy natynkowe w formie owalnych lub kwadratowych tub, klasyczne oświetlenie podtynkowe, tzw. oczka, bądź spoty na listwie.

W naszym sklepie internetowym XLAMP znajdziesz idealną lampę dla siebie. Niezależnie od tego czy szukasz efektownego żyrandola do przestronnego salonu, łatwej w czyszczeniu lampy kuchennej, industrialnego oświetlenia swojego loftu, plafonu do łazienki, czy też lampy do pokoju swojego dziecka. Oferujemy oświetlenie sufitowe w niezliczonej ilości kolorów, kształtów, rozmiarów i stylów. Dzięki naszym lampom w unikalny sposób zaaranżujesz i oświetlisz każde wnętrze, nadasz mu niepowtarzalny i indywidualny charakter i sprawisz, że będziesz się w nim dobrze czuł zarówno w trakcie pracy jak i wypoczynku.

Lampy sufitowe